Teknoloji

Yeni Resident Evil 4 Remake Fragmanını Kaçırmayın

Yeni, ağırlıklı olarak bağımsız yapımlar Oyun Durumu Bir sürü fragman izledik. Bu yeniliğin ortasında Resident Evil 4 Yeniden Yapım Bir de fragman vardı. Önümüzdeki ay çıkacak olan yeniden yapımda aksiyonun orijinalinden bile daha fazla etkileneceğini net bir şekilde görmüş olduk. Heyecanlanmamak elde değil.

Kronolojide 2004 yılında geçen Resident Evil 4, Resident Evil 2 oyunundan altı yıl sonra geçiyor ve bir kez daha Leon Scott Kennedy rolünü üstleniyoruz. Amacımız gizemli bir tarikat tarafından kaçırılan ABD liderinin kızı Ashley Graham’ı bulup geri getirmektir. Elbette bu kolay değil ve bir tehlikeden diğerine sürüklendiğimiz aksiyon dolu bir maceraya atılıyoruz.

Yeni Resident Evil 4 Remake Fragmanı ile Aksiyonun Temelini Görüyoruz

2005 yılında piyasaya sürülen Resident Evil 4, on sekiz yıl sonra bu kez yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 24 Mart 2023 tarihinde PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacak olan oyun için State of Play sırasında yeni bir fragman yayınlandı.

Orijinalinden hatırlayabileceğimiz pek çok şeyi görebileceğimiz üçüncü fragmanda ada ve kale bölümlerinin yanı sıra maden arabası bölümünü, Ashley Graham ile oynadığımız bölümü, yaptığımız çatışma sekansını görebiliriz. Jack Krauser ile ve taş ocağındaki iki devle olan mücadelemiz. Ek olarak, Ramon Salazar, Osmund Saddler ve Ada Wong da kısa periyodik görünümler yapıyor.

Son olarak birçok oyuncunun vazgeçilmezi olacak Mercenaries modu da geri dönüş yaparken, çok yakında özel bir demo ile yayınlanacak.

haber-cesme.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu