İş

MÜSİAD Vizyoner ’23 “Gücümüz” mottosuyla gerçekleştirildi

İş insanlarını bilgilendirmek, geleceğe hazırlamak ve hayata katkı sağlamak amacıyla bu yıl beşincisi düzenlenen MÜSİAD Vizyoner’23, “Gücümüz” mottosuyla gerçekleştirildi. Katılımcılara yeni fikirleri ve gelecekteki iş fırsatlarını değerlendirme fırsatı sunan Vizyoner’23’ün açılış konuşmasını MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Asmalı yaptı. Zirve kapsamında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar zirvede konuşma yaptı.

VISIONARY ’23’TE “BİZİN GÜCÜ” Sloganı

MÜSİAD Başkanı Mahmut Asmalı zirveye ilişkin detayları Haber7’ye anlattı. MÜSİAD Vizyoner ’23’ün mottosu olan ‘Gücümüz’ün günümüz şartlarının anlamına ve değerine uygun bir motto olduğuna işaret eden Asmalı, tepeye özellikle gençler arasında büyük ilgi olduğunu söyledi. Milli gayret ruhuyla hareket etmenin önemine dikkat çeken Asmalı, tam bağımsız Türkiye idealine ulaşmada Vizyoner ’23’ün değerine dikkat çekti. “Dünyada adaletin tesisi için ekonomiden teknolojiye kadar her alanda güçlü olmamız gerekiyor.” Ruhun, inancın ve kararlılığın çok değerli olduğunu vurgulayan Asmalı, MÜSİAD olarak Türkiye’nin geleceğini güzelleştirmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarının altını çizdi.

“İŞ DÜNYASINA VİZYONER BİR BAKIŞ GETİRDİK”

MÜSİAD Vizyoner ’23 Yürütme Kurulu Lideri Hasan Ekmen, 2015 yılından bu yana uyguladıkları programlar sayesinde yenilikçi fikirler ve yenilikçi adımlar atarak iş dünyasının uzun yolculuğuna vizyoner bir bakış açısı getirdiklerini söyledi. Tepenin gençlere de hitap ettiğine dikkat çekti. iş adamlarından Ekmen, “Vizyoner ’23’te iş adamlarına biz olabilmenin gücünü aşılamak istiyoruz.”

 

 

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu